EN

29 Ekim 2018

Dünya Gazetesi

HEDEF FAKÜLTEYİ ÜNİVERSİTEYE DÖNÜŞTÜRMEK Mehmet Erdemoğlu Mühendislik Mimarlık Fakültesi açıldı.Başta Adıyaman ve Gaziantep olmak üzere Türkiye'nin farklı illerinde eğitim yatırımları yapan Erdemoğlu ailesince Adıyaman'ın Besni İlçesinde Merhum Babaları Erdemoğlu Holding Onursal Başkanı Mehmet Erdemoğlu adına yapılan Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi törenle açıldı.

19 Haziran 2017

Hürriyet Gazetesi – Vahap Munyar

VATANDAŞ 3.5 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM YAPACAK AÇILIŞI BANA YAPTIRACAK Önceki akşam İstanbul Tarabya'daki Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın medya gruplarının sahipleri, genel yayın yönetmenleri, köşe yazarları, TV program yapımcı ve sunucularından oluşan ekiple iftarı var.

01 Ocak 2014

Posta Gazetesi – Çağrı Bilgin

“Kahveye gider okey oynarım” Halıda dünya birincisinin bir Türk firması olduğunu biliyor muydunuz? Merinos; Gaziantep’deki 3 ve Rusya’daki fabrikasında yılda 40 milyon metrekarelik halı üreterek bu ünvanı taşıyor. Türkiye, Belçika’yı geçerek dünya halı üssü oldu. Dünya lideri Merinos, iç pazarda da açık ara lider. Merinos’un Dinarsu, Padişah gibi markaları,

01 Eylül 2013

Kitap adı: Patron Çıplak - Demet Cengiz

Merinos Halı markasıyla biliniyorlar. İlk tanıştığımızda dünyada bu sektörde üretim yapan en büyük üçüncü firmanın sahibiydi ve birincilik hedefliyordu. Yıllar içinde bu hedefini gerçekleştirdi ve “en büyük” oldu. Yokluktan geldiğini her fırsatta anlatan, geçmişini hep aklında tutan bir patron o… Çalışanlarını ev sahibi yapıyor, eğitime milyonlarca dolar bağışlıyor.